Эпидемиология, дәлелді медицина және биостатистика

Кафедра Ғылыми кеңестің 2016 жылғы 27 қыркүйектегі №13 шешімімен «Эпидемиология және тұтынушылар құқығын қорғау» кафедрасын және «Биостатистика, дәлелді медицина және ақпараттық технологиялар» кафдрасын біріктіру жорлымен құрылды. Кафедралар көптеген жылдар бойы магистранттер мен докторанттарды, ғылыми зерттеулердің нәтижелерін эпидемиологиялық, гигиеналық, статистикалық талдау саласында практикалық денсаулық сақтау мамандарын дайындау бойынша мектеп көшбасшыларының бірі болып табылды. Кафедралардың зор қызметінің бірі – бірде-бір магистрлік және докторлық зерттеу эпидемиология, дәлелді медицина, қоғамдық денсаулық сақтау саласының замнауи әдістерін, әсіресе  докторанттарды (Phd) дайындаған кезде, математикалық-статистикалық талдауды пайдалану бойынша консультацияларынсыз өтпеген. Қазақстанның ЕПҰ көрнекті басқарушылары кафедраның ПОҚ оқушылары болып табылады. 2016-2017 жж. Кафедрада 5 докторлық және 16 магистрлік диссертациялар дайындалуда.

Бурибаева Жанар Куанышбековна

Қазақстандық Медициналық Университеті «ҚДСЖМ» «Эпидемиология, дәлелді медицина және биостатистика» кафедрасының меңгерушісі, медицина ғылымдарының докторы, профессор.

Досыбаев Мұрат Қырықбайұлы

к.м.н, доцент кафедры ЭДиБ

Есенғазы Бибі-Айша Мұратбекқызы

зертханашы

Нурбақыт Ардақ Нурбақытқызы

Кафедра профессорлары, медицина ғылымдарының кандидаты. қауымдастырылған профессор (доцент)

Мещанов Галымжан Турсунович

кафедра доценттің м.а., медицина ғылымдарының кандидаты;

Глушкова Наталья Егоровна

Профессор кафедры, доктор философии (Ph.D.), ассоциированный профессор (доцент).

Маханбеткулова Динара Нургалиевна

кафедра оқытушысы, денсаулық сақтау магистрі;