2024 жылдың 07 наурызында алғаш рет “ҚДСЖМ” Қазақстандық медицина университетінің  “KSPH” медициналық колледжінде А.К. Машкеев пен И. Ш. Ахметовтың атаулы стипендиясының жеңімпаздарын жариялау салтанатты рәсімі өтті.

Атаулы стипендиялар “KSPH” медициналық колледжінде оқитын студенттердің оқу және ғылыми-зерттеу қызметін ынталандыру мақсатында құрылған. Стипендияның негізгі міндеті студенттерді патриоттық және рухани-адамгершілік дамуға, білім алуға, оқу-танымдық, ғылыми – зерттеу және қоғамдық қызметке белсенді қатысуға ынталандыру болып табылады.

Атаулы стипендия алуға арналған ашық конкурсқа алдыңғы семестрде үздік және жақсы бағалары бар және колледждің қоғамдық өміріне белсенді қатысатын студенттер жіберілді. Атаулы стипендиялар конкурсына 31 өтінім түсті. Конкурстық комиссия отырысының нәтижелері бойынша жеңімпаздар болып А. Қ. Қаныбек анықталды. (СД тобы.03-23) және Аюпова Л. А. (ЛдСдЛаб тобы.01-23).

Атаулы стипендияларды тапсыру рәсіміне атаулы стипендиялардың құрылтайшылары-туыстары, университет, колледж әкімшілігі мен ПОҚ, ата-аналар мен білім алушылар қатысты

Өз сөздерінде “ҚДСЖМ” қазақстандық медицина университетінің ректоры  PhD Әуезова А.М. және  м. ғ. к. колледж директорының м. а. Сәрсенбаева м. з. жыл сайын атаулы стипендияларды тапсыру жақсы дәстүрге айналатынын атап өтті.

Құрметті қонақтар Мәшкеев Аукен Қиясұлы мен Ахметов Исай Шаяхметұлы атындағы стипендиялық сертификаттарды салтанатты түрде табыс етті.

Стипендиаттар мен олардың туыстары қатысушыларды іріктеудегі адалдығы үшін берілетін атаулы стипендиялардың басшылығы мен құрылтайшыларына алғыстарын білдірді