“ҚДСЖМ” ҚМУ профессорлық-оқытушылық құрам бос лауазымдарына – кафедраның аға оқытушысы лауазымына орналасуға конкурс жариялайды.

Ұйымдардың орналасқан жері: Қазақстан Республикасы, 050060, Алматы қаласы,

Өтепов көшесі, 19 А.

Бос лауазымның атауы: кафедраның аға оқытушысы;

1. Қоғамдық денсаулық және әлеуметтік ғылымдар кафедрасы – 1,0 бірлік.

Аға оқытушының болжамды жалақысы: 220 000 теңге лауазымдық

ғылыми дәрежесі үшін жалақы+қосымша ақы (бар болса).

Аға оқытушының лауазымдық міндеттерінің қысқаша сипаттамасы:

Оқу сабақтарының барлық түрлері бойынша оқу және оқу-әдістемелік жұмысты ұйымдастырады және жүргізеді; бөлімшенің ғылыми-зерттеу жұмысына қатысады; профессордың, доценттің немесе лектордың жетекшілігімен өткізілетін сабақтар мен оқу жұмыстарының түрлері бойынша әдістемелік құралдарды әзірлейді немесе әзірлеуге қатысады; тәрбие жұмысына белсенді қатысады оқу процесінің материалдық-техникалық базасын, оқу бөлімшелерінің жабдықтарын нығайту, дамыту, қамтамасыз ету және жетілдіру жөніндегі іс-шараларды әзірлеуге және жүзеге асыруға белсенді қатысады;лабораториялар; студенттердің ТҚҚ қорғау ережелерін сақтауын бақылайды және оқу сабақтарын өткізу, зертханалық жұмыстар мен практикалық сабақтарды орындау кезінде қауіпсіздік және өртке қарсы қауіпсіздік техникасын қалыптастырады; профессордың, доценттің, аға оқытушының (пән кураторының) басшылығымен оқу сабақтарын әдістемелік және техникалық қамтамасыз етуді ұйымдастырады және жоспарлайды; студенттердің оқу, арнайы, ғылыми әдебиеттермен, құралдармен жұмыс істеу дағдыларын қалыптастырады, эксперименттер жүргізуге және өз бетінше жалпылауға үйретеді алынған нәтижелер; бөлімшеден жіберу кезінде бөлімшенің ұйымдастырылатын және тақырыптық зерттеу бағыттары шеңберінде семинарларға, кеңестер мен конференцияларға, оның ішінде халықаралық конференцияларға қатысады; емдеу-алдын алу жұмыстарын жүргізеді (аралауға қатысады, науқастарға кеңес береді, жетекшілік ететін пациенттерді емдеу процесіне дербес жауапты болады); жеке жоспардың орындалуы туралы есепті дайындайды және ұсынады.

Аға оқытушы лауазымына қойылатын біліктілік талаптары:

1. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімнің (магистратура, резидентура) немесе жоғары білімнің (маман)болуы;

2. Оқытылатын пәндер бейініне сәйкес біліктілікті арттыру туралы сертификаттың (куәліктің) болуы;

3. Тиісті оқыту тілі бар топтарда оқу сабақтарын жүргізу үшін мемлекеттік және/немесе орыс және/немесе ағылшын тілдерін кәсіби деңгейде меңгеру. TOEFL, IELTS немесе Ұлттық тестілеу орталығының TOEFL – 525, IELTS – 5,5, ҰТО -75 деңгейінен төмен емес деңгейде ағылшын тілін меңгергені туралы сертификаты немесе шетелдік жоғары оқу орнының ағылшын тіліндегі білімі туралы дипломы болғаны жөн.

Конкурсқа қатысу үшін қажетті құжаттардың тізбесі:

1. Фотосуреті бар мемлекеттік, орыс және ағылшын тілдеріндегі түйіндеме;

2. ҚР азаматының жеке куәлігі немесе ҚР азаматының паспорты.;

3. Білімі, біліктілігі, арнайы білімінің немесе кәсіптік даярлығының болуы, ғылыми дәрежелер мен ғылыми атақтар берілуі туралы құжаттардың көшірмелері;

4. Психо -, есірткі диспансерлерінен анықтама, ол есепте тұрмайды;

5. № 075/у “Медициналық анықтама” нысаны, флюорография;

6. Сыбайлас жемқорлық қылмыс жасағаны туралы мәліметтердің болуы немесе болмауы туралы анықтама;

7. Соттылығының жоқ немесе бар екендігі туралы анықтама;

8. Соңғы бес жылдағы қызмет нәтижелері (жеке жетістіктер) (сертификаттардың көшірмелері, негізгі ғылыми, оқу-әдістемелік жұмыстар мен өнертабыстардың тізімі және т. б.)

9. Оқу бағдарламасы бойынша жобаның тұсаукесері-пәнді оқыту әдістемесі (электронды түрде, көлемі 10 слайдтан аспайтын, регламент – 7 минутқа дейін).

Құжаттарды қабылдау күнінен бастап 7 жұмыс күні ішінде жүзеге асырылады

Алматы қаласы, Өтепов көшесі, 19 А, 2 қабат, 210 кабинет мекенжайы бойынша хабарландыру жарияланды. электрондық мекен-жайы: d.mynbayeva@ksph.kz. Анықтама телефоны: 8-727-3378032 ішкі. 104, моб: 87071400187