Қоғамдық денсаулық сақтау және әлеуметтік ғылымдар

Қоғамдық денсаулық сақтау және әлеуметтік ғылымдар кафедрасы бастапқы атауы «Денсаулықты нығайту және әлеуметтік ғылымдар» 1998 жылы құрылды. Келесі жылдары қызметтің кеңею салдарынан «Денсаулық сақтау саясаты және басқару», «Қоғамдық денсаулық сақтау» кафедрасы болды.

Кафедраның негізгі бағыттары – қоғам денсаулығы және қоғамдық денсаулық сақтау, денсаулықты нығайту, қоғамдық денсаулық  сақтау саясаты, аурулардың алдын алуы, биоэтика, басқару психологиясы, ғылыми зерттеулер саласында оқу-білім беру, ғылыми-зерттеу, консалтингтік және эксперттік қызмет болып табылады.

ҚДСӘҒ кафедрасы ұзақ мерзімді бағдарламалары  (магистратура және PhD докторантурасы), қысқа мерзімді курстар және «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығы бойынша қайта даярлау және қашықтан дайындау бойынша оқыту жүргізеді.

Рыскулова Алма – Гүл Рахимовна

Қоғамдық денсаулық және әлеуметтік ғылымдар кафедрасының меңгерушісі, м. ғ. к.,

доцент, ассоциированный профессор, академик МАИН, Заслуженный деятель науки РК.
Email: a.ryskulova@ksph.kz

Айтамбаева Надира Нурбековна

кафедра аға оқытушысы, медицина ғылымдарының магистрі;

Email: N.Aitambayeva@ksph.kz

Баймұратова Майраш Аушатқызы

М.ғ.к., доцент, “Қоғамдық денсаулық және әлеуметтік ғылымдар” кафедрасының профессоры

Email: m.baimuratova@ksph.kz

Сарсенбаева Майра Заманбековна

кафедра аға оқытушысы, медицина ғылымдарының кандидаты, жоғары санатты оқытушы.

Попова Татьяна Владимировна

кафедра профессоры, медицна ғылымының докторы

Email: t.popova@ksph.kz