Бүгін, 26 наурыз күні сағат 15.30-да “KSPH университетінің арнайы қонағы” бағдарламасы аясында ашық дәріс/семинар өтетінін хабарлаймыз.
Лекторлар/модераторлар:

• Сәуле Галимовна Нукушева м.ғ.д, профессор, 30 жылдан аса клиникалар, ҒЗИ, ҰО басқарды.
  • Валихан Ахметов профессор, м.ғ.д, ДДҰ консультанты, 23 жылдан аса басқару өтілі бар.
  • Расул Дүйсенов DBA, жеке клиниканың негізін қалаушы, Алматы клиникалары қауымдастығының атқарушы директоры. 15 жылдан аса тәжірибесі бар менеджер.

Диалог барысында сіз практикалық менеджерлердің бірнеше практикалық жағдайларын талдауға қатысасыз, сіздің тәсілдеріңізді салыстыра аласыз және сұрақтарыңызға жауап ала аласыз және, әрине, халықаралық тәжірибе аласыз.
Қатысу онлайн және университет залында мүмкін.
Өтетін орны: Алматы қ., Өтепов к-сі, 19а
Қатысу құны 3 000 (үш мың) теңге. Сертификаттау курсының тыңдаушылары үшін менеджмент қатысу тегін.

Маңызды! *Барлық төлемдер 30 жылдық тәжірибесі бар дәрігер, қиын жағдайға тап болған менеджер Александр Лазаревтің отбасына жіберіледі.
Қатысу сілтемесі тіркелгеннен кейін жіберіледі.
Тіркелу үшін сілтеме бойынша өтіңіз https://ksph.edu.kz/specialnyj-gost/
Анықтама телефоны: +77750005141