Медицина мен денсаулыққа саяхат

18-24 тамыз 2024ж.

Шиян, Қытай

“ҚДСЖМ” ҚМУ мен Хубей университетінің медицина мектебінің ынтымақтастығы аясында 2024 Халықаралық жазғы мектебі өткізіледі.

Жазғы мектеп туралы

Бағдарлама студенттерге академиялық қызығушылықтарды зерттеуге және мәдени тәжірибе жинауға мүмкіндік беретін етіп жасалған.

Кезең: 2024 жылғы 18-24 тамыз.

Қызметі

Өмір туралы ғылым: өмір туралы ғылым мұражайына және морфологиялық зертханаға саяхат; дің жасушаларын зерттеу және неврологиялық аурулар туралы академиялық дәріс.

Дәстүрлі қытай медицинасы: фармацевтикалық инженерия оқу орталығы мен дәрілік шөптер бақшасына саяхат; жалпы Қытай шөп медицинасымен танысу; қытайлық медициналық гербарий жұмысы; акупунктура, құмыраны емдеу және ауруханада массаж жасау сияқты дәстүрлі емдеу әдістерін бақылау.

Шұғыл көмек: табиғи апаттар және олардың алдын алу стратегиялары туралы ақпараттандыру бойынша дәрістер; табиғи апаттардан кейінгі алғашқы көмек көрсету бойынша практикалық тренинг; жүрек-өкпе реанимациясын оқыту.

Ғылыми қызмет: зерттеу тобына қосылу; Медициналық және медициналық-биологиялық зерттеу зертханаларының зерттеу платформасы мен атмосферасына бірігу; зерттеу бағыттары мен операциялық жүйе туралы біліңіз.

Мәдени тәжірибе: Уданг Тай-Чидің күнделікті сабақтары; қалалық мұражайға және автомобиль зауытына экскурсия; ежелгі сәулетімен және қолданбалы өнерімен танымал ЮНЕСКО-ның Бүкіләлемдік мұрасы Уданг тауын өз бетінше зерттеу.

Үміткерлерге қойылатын талаптар

1.  Үміткерлердің физикалық және психикалық денсаулығы жақсы болуы керек.

2.  Қазіргі бакалавриат студенттері немесе бакалавр дәрежесі немесе одан жоғары болуы керек.

3.  40 жасқа дейін.

4.  Ағылшын тілін еркін меңгеру.

5.  Өтініш беру мерзімі: 2024 жылғы 10 маусым.

Қалай өтініш беруге болады

Барлық өтінімдер халықаралық білім беру мектебіне жіберілуі керек

Эл. мекен-жайы: dana.s83@mail.ru

1. Паспорттың сканерленген көшірмесі (дербес деректері бар бет)