Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2024 жылғы 17 маусымдағы бұйрығымен бекітілген Медицина қызметкерлерінің кәсіби жауапкершілігін сақтандыру институтын енгізуге Денсаулық сақтау жүйесін дайындау жөніндегі Жоспарды орындау шеңберінде ҚМУ ДСМ профессор-оқытушылар құрамы  – Жамбыл және Жетісу облыстарының үйлестірушілері: Денсаулық сақтау менеджменті, PhD кафедрасының Денсаулық сақтау экономикасы курсының доценті Маржан Дихановна Бримжанова және РhD докторы, ішкі аурулар оқытушысы Тамара Муталимовна Әбдірова, курс меңгерушісі, профессор Құралбай Құрақбаев, Сұлтан Жаңбырбайұлы Жаңбырбаев, сондай-ақ Әділет министрлігінің өкілдерін тарта отырып Сатовалдиев Руслан Кусаинович (“Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Сот сараптамалары орталығының” РМҚК директоры) 23.09.2024-27.09. 2024 жылы Талдықорған қаласында Жетісу облысының Медициналық бірлестіктерінің пациенттерді қолдау қызметінің қызметкерлеріне семинар өткізілді.

Біз сізге кәсіби жауапкершілікті сақтандыру,  ТСК ұйымы және басқа салалар бойынша арнайы курс ұйымдастыра аламыз, қоңырау шалыңыз немесе жазыңыз: +7 771 780 7676