Денсаулық сақтаудағы экономика және медициналық сақтандыру кафедрасы

Қоғамдық денсаулық сақтау жоғары мектебінің құрамында 1998 жылы «Денсаулық сақтау экономикасы» кафедрасы мен меңгерушісі құрылды.кафедра доцент Куракбаев К.К. болып тағайындалды, ал 2007 жылы «Денсаулық сақтау менеджменті» кафедрасымен бірлесе отырып, «денсаулық сақтау менеджменті және экономикасы» кафедрасына қайта құрылды.

2015 жылы «ҚДСЖМ» Қазақстандық медицина университеті болып қайта құрылды. 2018 жылы «Денсаулық сақтау және фармация менеджменті» кафедрасы «Денсаулық сақтау менеджменті» кафедрасы болып өзгертілді. МӘМС жүйесін енгізуге байланысты денсаулық сақтау жүйесінің қажеттілігін ескере отырып, 2020 жылдың тамыз айында елдегі жалғыз болып табылатын «Денсаулық сақтау және сақтандыру медицинасы экономикасы» кафедрасы ашылды.

Куракбаев Куралбай Куракбаевич

Кафедра меңгерушісі, профессор, мғд,

Э-адрес k.kurakbaev@ksph.kz
Тел. +7 701 212 6956

Кадирбекова Фатима Абжаппаровна

Аға оқытушы, Қоғамдық денсаулық сақтау магистрі

Э-адрес k.kurakbaev@ksph.kz
Тел. +7 701 212 6956

Ахметов Валихан Исаевич

профессор, медицина ғылымдарының докторы

Жолдасбекова Айжан Сапарбековна

аға оқытушы, медицина ғылымдарының магистрі, "қоғамдық денсаулық сақтау"мамандығы бойынша докторантура түлегі.

Телефон (рабочий): 8 727 337 80 32 вн.(168)
E-mail: a.zholdasbekova@ksph.kz

Бримжанова Маржан Дихановна

PhD докторы, Денсаулық сақтау экономикасы және сақтандыру медицинасы кафедрасының доценті.

Э-адрес: m.brimzhanova@ksph.kz
Тел. +7 701 462 9091