🗣️Денсаулық сақтау министрінің 2024 жылғы 17 маусымдағы бұйрығымен бекітілген Медицина қызметкерлерінің кәсіби жауапкершілігін сақтандыру институтын енгізуге Денсаулық сақтау жүйесін дайындау жөніндегі Жоспарды орындау шеңберінде ҚМУ «ҚДСЖМ» профессор-оқытушылар құрамы – Жамбыл облысының үйлестірушілері:

🔹Денсаулық сақтау менеджменті кафедрасының Денсаулық сақтау экономикасы курсының доценті, PhD, Бримжанова Маржан Дихановна және РhD докторы, 🔹ішкі аурулар оқытушысы Абдирова Тамара Муталимовна, 🔹курс меңгерушісі, профессор Куракбаев Құралбай , Жаңбырбаев Сұлтан Жаңбырбайұлы 07.10.2024-11.10.2024 ж. аралығында Тараз қаласында Жамбыл облысының медицина қызметкерлерімен «Медициналық қызметті жүзеге асыру нәтижесінде пациенттердің өмірі мен денсаулығына зиян келтіру фактісінің бар-жоғын анықтау жөніндегі қызмет шеңберінде тәуелсіз сараптама комиссиясын ұйымдастыру мәселелері» тақырыбында тәуелсіз сарапшылар мен бейінді мамандар үшін семинар өткізілуде.