Қазақстандық медицина университеті «ҚДСЖМ» әрі қарай  ҚМУ «ҚДСЖМ» 2023 жылғы 26 мамырда сағат 9:00-дан бастап АШЫҚ ЕСІК КҮНІНЕ БАРЛЫҚ НИЕТ БІЛДІРУШІЛЕРДІ ШАҚЫРАДЫ.

СІЗДІ КҮТЕДІ:

университеттің АҒЖ ректорымен/проректорымен кездесу кампусқа экскурсиямагистратура білім беру бағдарламалары туралы ақпарат: Қоғамдық денсаулық сақтауДенсаулық сақтау менеджментіМедицинаМедициналық-профилактикалық ісДокторантура:Қоғамдық денсаулық сақтауМедицинатегін оқуға арналған конкурс туралы ақпарат:«Джо Эйрика Асвалла» атынан грант «Куралбаева Б.С.» атынан грант«ҚМУ «ҚДСЖМ» Ректоры» атынан грантбейіндік пәндер бойынша онлайн дайындық тестілеу (бейіні бойынша ПОҚ консультациясымен)

Біз бәрін көруге қуаныштымыз! Сіздерді Утепов көшесі, 19а (Гагарин көш. қиылысы) мекен-жайы бойынша күтеміз. Мына телефондар бойынша қосымша ақпарат: (727)337 80 28 (32), (18) ішінде.103, 87717 807 667