🗣️ 24-25 қыркүйек аралығында Алматы қаласындағы «Grand Hotel Tien Shan» қонақ үйінде М. Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы және Германияның халықаралық ынтымақтастық корпорациясы (GIZ) «Биологиялық қауіпсіздік және тұрақты даму: стратегиялық тәсілдер» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік симпозиум ұйымдастырды. Бұл форум «Герман-қазақ биологиялық қауіпсіздік саласындағы ынтымақтастық» жобасы аясында өтті. Форумда Қазақстан, Германия, Грузия, Қырғызстан, Өзбекстан, Украина және ДДСҰ, CDC, МНТЦ, МБРР орталықтарынан ЕО-ның алдыңғы тәжірибелері бойынша материалдар ұсынылды. Халықаралық ұйымдардың шамамен 500 жетекші биологиялық қауіпсіздік бойынша сарапшылары мен ғалымдары гибридті форматта қатысты.

💬 Біздің университетте  ҚМУ (ҚДСЖМ) 2024 жылдың 24-25 қыркүйек күндері Биологиялық қауіпсіздік және тұрақты даму: стратегиялық тәсілдер тақырыбындағы Симпозиумға қатысты. Университеттен Қоғамдық денсаулық және әлеуметтік ғылымдар кафедрасының меңгерушісі, профессор Рыскулова Алма-Гуль Рахимовна және профессор Баймуратова Майраш Аушатовна шақырылды.