Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2024 жылғы 17 маусымдағы бұйрығымен бекітілген Медицина қызметкерлерінің кәсіби жауапкершілігін сақтандыру институтын енгізуге Денсаулық сақтау жүйесін дайындау жөніндегі Жоспарды орындау шеңберінде ҚМУ «ҚДСЖМ» профессор-оқытушылар құрамы  – Жамбыл және Жетісу облыстарының үйлестірушілері: Денсаулық сақтау менеджменті кафедрасының Денсаулық сақтау экономикасы курсының доценті, PhD, Бримжанова Маржан Дихановна және РhD докторы, ішкі аурулар оқытушысы Абдирова Тамара Муталимовна, курс меңгерушісі, профессор Куракбаев Құралбай , Жаңбырбаев Сұлтан Жаңбырбайұлы 30.09.2024 – 04.10.2024 ж. аралығында Тараз қаласында Жамбыл облысы МБ пациенттерді қолдау қызметінің қызметкерлері үшін семинар өткізілуде.

🔹 Біз сіздер үшін кәсіби жауапкершілікті сақтандыру, ТСК ұйымдастыру және басқа да бағыттар бойынша арнайы курс ұйымдастыра аламыз.

📞 Қоңырау шалыңыз, жазыңыз : +7 771 780 7676